Asansördeki yer tartışması karakola taşındı

Asansördeki yer tartışması karakola taşındı
Asansördeki yer tartışması karakola taşındı
- Karabük'te yüksek kesimlerdeki semtlere ulaşım için kullanılan asansörde yer sorunu nedeniyle tartıştığı Hamdi Y. tarafından darbedildiğini ileri süren Süheyla G. şikayetçi oldu - Güvenlik kamerasının kaydettiği olay sonrası göz altına alınan Hamdi Y. ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı

KARABÜK (AA) - Karabük'te belediyenin yüksek kesimlerdeki semtlere ulaşımı kolaylaştırmak için hizmete soktuğu asansörde yer sorunu yüzünden tartıştığı kadının şikayeti üzerine gözaltına alınan Hamdi Y. (39), ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. 

Şehir merkezinden Kayabaşı Mahallesi'ne çıkışta kullanılan kule asansörde meydana gelen ve güvenlik kamerası tarafından da kaydedilen olayda, Hamdi Y ve eşi Tülin Y, Süheyla G. ve 7 yaşındaki kızının hemen ardından asansöre bindi.

Asansörde yer sorunu yüzünden başlayan tartışma, dışarıda da sürünce Hamdi Y, Süheyla G'yi iterek vurmaya başladı. Kadının kızının da tanık olduğu tartışma sonrası Hamdi Y, eşi tarafından sakinleştirilerek olay yerinden uzaklaştırıldı.  

 Süheyla G'nin şikayeti üzerine göz altına alınan Hamdi Y. ve eşi, ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı.


    ETİKETLER:

    güvenlik