CHP Karabük İl başkanlığında devir teslim

CHP Karabük İl başkanlığında devir teslim
CHP Karabük İl başkanlığında devir teslim
KARABÜK (AA) - CHP İl Başkanı Bayram Karadağ, görevini düzenlen törenle Erdoğan Dinçel'e devretti. Partinin il binasında düzenlenen törende konuşan...

KARABÜK (AA) - CHP İl Başkanı  Bayram Karadağ , görevini düzenlen törenle Erdoğan Dinçel'e devretti. 

Partinin il binasında düzenlenen törende konuşan Dinçel, kendisine bu görevi layık gören herkese teşekkür ettiğini belirtti. 

Karadağ'ın partinin her kademesinde görev alan bir kişi olduğunu ve kendisine partiye verdiği hizmetler için teşekkür  ettiğini belirten Dinçel, "Daha yönetimi belirlemedik. Partimizin her kademesiyle istişare içindeyiz. En yakın zamanda yönetimi oluşturacağız. Hassas ve önemli bir süreçten geçiyoruz. Önümüzdeki seçim süreci önemli. Herkese önemli görevler düşüyor. Hepimiz birbirimize kenetlenmek zorundayız" diye konuştu.

Karadağ ise 8 yıldır sürdürdüğü başkanlık görevini Dinçel'e devretmekten memnun olduğunu ifade ederek, "Tek hedefimiz partimizin iktidarı. Partimizde her türlü göreve hazırım. Önümüzdeki seçimler zor olacak. Kendisine görevinde başarılar diliyorum" dedi. 

Konuşmaların ardından Karadağ, görevini Dinçel'e verdi.

 CHP Karabük İl Başkanı Bayram Karadağ, 5 Şubat Perşembe günü genel merkezleri tarafından telefonla aranarak  görevden alındığını ve yerine Erdoğan Dinçel'in atandığını açıklamıştı.