Erbakan'ın vefatının 4. yılı

Erbakan'ın vefatının 4. yılı
Erbakan'ın vefatının 4. yılı
- Karabük'te düzenlenecek anma programına Prof. Dr. Necmettin Erbakan Vakfı Genel Başkanı Fatih Erbakan ile dünya ve Türkiye Kur'an okuma birincileri katılacak

KARABÜK (AA) -  Eski başbakanlardan Necmettin Erbakan'ın vefatının 4'üncü yılı dolayısıyla Karabük'te düzenlenecek anma programına Prof. Dr. Necmettin Erbakan Vakfı Genel Başkanı Fatih Erbakan ile dünya ve Türkiye Kur'an okuma birincileri katılacağı bildirildi.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Vakfı Karabük İl Başkanı Bilal Bostancı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Erbakan'ın hem bir devlet adamı hem de saygın bir bilim insanı olduğunu herkesin bildiğini söyledi.

Erbakan'ın  vefatının 4. seneidevriyesinde etkinlik düzenlediklerini belirten Bostancı, "Yarın 19.00'da Merkez Spor Salonu'nda anma programı düzenlenecek. Bu yılki anma programına genel başkanımız Fatih Erbakan ile dünya Kur'an okuma birincisi Abdulkadir Şehitoğlu ve Türkiye birincisi Mehmet Atıcı da katılacak. Ammar Acarlıoğlu'da ilahi ve ezgileriyle aramızda olacak. Karabük halkımızı anma programımıza davet ediyoruz" diye konuştu.