Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi

Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi
Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi
- Kardemir Karabükspor Antrenörü Aksu: - "Bizim için sıralamayı değiştirecek bir maçtı. Aldığımız galibiyetle 2. sıraya yerleştik"

KARABÜK (AA) - Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol  Süper Ligi ekiplerinden Kardemir Karabükspor'da Antrenör Can Aksu, sahalarında 76-72 kazandıkları  Beşiktaş RMK Marine maçına ilişkin, "Bizim için sıralamayı değiştirecek bir maçtı. Aldığımız galibiyetle 2. sıraya yerleştik" dedi. 

Aksu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Beşiktaş RMK Marine karşısında çok iyi mücadele eden oyuncularını kutladığını söyledi. 

Maç boyunca sahadaki mücadeleden kopmadıklarını belirten Aksu, şöyle konuştu:

"Bizim için sıralamayı değiştirecek bir maçtı. Aldığımız galibiyetle 2. sıraya yerleştik. Maçın ilk periyoduna tutuk başladık. 2. periyotta dengeyi sağladık. İki takım da karşılaşma boyunca iyi mücadele etti. Bu galibiyet sıralamamızı değiştirdi. Önümüzdeki hafta BEST Balıkesir'e konuk olacağız. Bu maçı kazanmak istiyoruz. Galibiyetin vereceği moralle Avrupa Şampiyonası'na gitme amacındayız. Maçta bizi destekleyen seyircilerimize, Kardemir Karabükspor Kulübü Başkanı Mustafa Yolbulan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim."