Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KARABÜK (AA) - Karabük'te AK Parti Genel Merkezinin aldığı karar doğrultusunda Karabük'te sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla temayül yoklaması...

KARABÜK (AA) - Karabük'te AK Parti Genel Merkezinin aldığı karar doğrultusunda Karabük'te  sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla temayül yoklaması yapıldı.

Bir düğün salonunda yapılan temayül yoklamasında konuşan  AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, genel seçimler öncesi sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla temayül yoklaması gerçekleştirdiklerini söyledi. 

AK Parti Merkez Yürütme Kurulu tarafından milletvekili aday tespit çalışmaları kapsamında, sivil toplum kuruluşlarının da sürece dahil edildiğini ifade eden Saylar, şöyle konuştu:

"Toplum içerisinde yer alan derneklerin, sivil toplum kuruluşlarının, vakıfların AK Parti milletvekili aday adayları konusunda görüşlerini almak üzere bu çalışmanın gerçekleştiriyoruz. Şehrimize faydalı olabilecek milletvekili adayını belirlemek adına yapılan bir çalışmadır. Bu çalışma ile sivil toplum kuruluşlarının görüşleri alınarak aday tespiti konusunda fikir alışverişi yapılıyor. Burada kullanılan oyları genel merkeze göndereceğiz. Toplumda her kesimin nabzını tutmaya çalışıyoruz. Bu alamda sivil toplum örgütlerine duyarlılıkları için teşekkür ediyorum.''