Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük milletvekili adayları Osman Kahveci ve Sedat Namal, partililerle bir araya geldi.AK Parti İl Başkanlığı önünde...

KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük milletvekili adayları Osman Kahveci ve Sedat Namal, partililerle bir araya geldi.

AK Parti İl Başkanlığı önünde vatandaşlara seslenen Kahveci, yaptığı konuşmada, Türkiye 'de bir seçim süreci yaşandığını belirterek, kendisinin tekrar milletvekili adayı gösterildiğini ve hizmet etmeye devam edeceğini söyledi. 

İki aylık sürede kapı kapı dolaşacaklarını ifade eden Kahveci, şöyle konuştu:

"El ele, gönül gönüle partimizi kalesi olan kentimizde, yeni rekorlara imza atacağız. Bir çok seçim geçirdik. Partimiz her zaman burada oyunu artırdı. Bugüne kadar verdiğiniz destekler için teşekkür ederiz. Özgürlükler genişletildi. Ekonomide önemli atılımlar yapıldı. Yatırım ve hizmete devam edeceğiz. Biz hizmet etmeye geldik. Biz milletimizin iktidarına sahip çıktık. Her zaman dimdik durduk. Bu aziz milletin haklarını koruyacaktır. Bu dava devam edecek. Hedef 2023. Yeni Türkiye'yi yeni Karabük'ü hep birlikte kuracağız. Seçim günü kadar inşallah çalışacağız. Her zaman sizlerle beraber olacağız."

Namal da kendilerine gösterilen ilgi için herkese teşekkür ederek, "Sizlerin desteğiyle bize milletvekilliği adaylığı nasip oldu. Bu yolda hizmet edeceğiz" dedi.

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar ise seçime hazır olduklarını kaydederek, "Karabük'e ve milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Partimizin iktidara gelmesini sadece biz istemiyoruz. Bunu tüm ülke istiyor. 13 senedir yaptığımız hizmetlere devam etmek istiyoruz. Bizim iktidarımızı, dünya mazlumları da istiyor" dedi. 

Daha sonra Kahveci ve Namal, parti binasında tebrikleri kabul etti.