Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük İl Başkanlığı tarafından dayanışma ve kaynaşma gecesi düzenlendi.Bir düğün salonunda düzenlenen geceye, AK Parti...

KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük İl Başkanlığı tarafından dayanışma ve kaynaşma gecesi düzenlendi.

Bir düğün salonunda düzenlenen geceye,  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, AK Parti Karabük milletvekili adayları Osman Kahveci ve Sedat Namal, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, Eskipazar Belediye Başkanı Dursun Baş, Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul ile çok sayıda partili katıldı.

Şahin, burada yaptığı konuşmada genel seçimlerin önemine değindi ve çalışmaları hakkında bilgiler sunarak Karabük'ün her seçimde olduğu gibi AK Parti'ye büyük destek vereceğini belirtti.

Saylar ise konuşmasında, seçimlere kadar teşkilat olarak çalışacaklarını ve önemli bir yüzdeye ulaşarak her zamankinden daha çok oy alacaklarını kaydetti.

Kahveci de edindiği tecrübeyle ikinci döneminde Karabük'e daha çok hizmet edeceğini aktardı.

Namal konuşmasında, Karabük için önemli projelere sahip olduklarını, çeşitli platformlarda hizmet ettiği kent için çalışmaya devam edeceğini ifade etti.