Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Karabük İl Başkanı Saylar: - "Karabük'te iki milletvekilini de halkımızın desteğiyle kazanacağımıza inanıyorum"

KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, 7 Haziranda yapılacak genel seçime ilişkin, "Karabük'te iki milletvekilini de halkımızın desteğiyle kazanacağımıza inanıyorum" dedi.

Saylar, gazetecilere yaptığı açıklamada, seçim çalışmalarına ev, sivil toplum örgütleri ve esnaf ziyaretleriyle devam ettiklerini söyledi. 

Ziyaretlerde vatandaşların taleplerini dinlediklerini ifade eden Saylar, "Genel itibari ile vatandaşımız partimizin iktidarından memnun. Yaptığımız hizmetler ve ülkemize kazandırdıklarımız önemli.  Seçim bildirgelerinde bakıldığında partimizin farkını göreceksiniz. Bizim dönemimizde dışa bağımlılık da azaldı. Bu doğru yolda olduğumuzun göstergesidir. Karabük'te iki milletvekilini de halkımızın desteğiyle kazanacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

Partisinin bir çok alanda devrim niteliğinde çalışmalar yaptığını belirten Saylar, şunları aktardı:

"Karabük'te sağlık alanı başta olmak üzere bir çok alanda önemli yatırımlar oldu. Sağlık alanında olduğu gibi diğer alanlar da yatırımlarımız devam edecek. Keltepe Kayak Merkezi ihalesi yapıldı. Bu bizim için önemliydi. Biz yalan söylemeyiz. Böyle bir şeye tenezzül dahi etmeyiz. Halkımız için çalışmalara devam edeceğiz."