Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Karabük İl Başkanı Saylar: - "AK Parti'den yalancı çıkmaz, bu millete hizmetkar çıkar"

KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, " AK Parti 'den yalancı çıkmaz, bu millete hizmetkar çıkar" dedi.

Saylar, gazetecilere yaptığı açıklamada, 7 Haziran'da yapılacak olan seçimlerle ilgili çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

AK Parti'nin kurulduğu günden itibaren girdiği her seçimde verdiği sözleri, her daim yerine getirdiğini aktaran Saylar, şöyle konuştu:

"AK Parti 2002 yılında kuruldu ve iktidara geldi, 2007 yılında da iktidara geldi. 2011 yılında da bu ülkeye ve Müslümanlara hizmet etmeye devam etti. Ama AK Parti'nin 2002'de, 2007'de hem de 2011 yıllarında vermiş olduğu seçim bildirgesinde yapmadığımız hiçbir tane icraat kalmadı. Biz hem Karabük adına hem de ülkemiz adına 3 seçimde de vermiş olduğumuz tüm sözlerimizi yerine getirdik. Şundan müsterih olabilirsiniz. Biz AK Parti olarak son seçim bildirgemizde de vermiş olduğumuz sözlerin hepsini harfiyen yerine getireceğiz."

Karabük'ün çok geliştiğini vurgulayan Saylar, "Tüm ilçelerdeki kamu yatırımları diğer illerden iyi durumda. Bizden şehir olarak istenilen tüm yatırımları ve hizmetleri gerçekleştirdik. Hemşehrilerimizin Cumhurbaşkanımızı ve Genel Başkanımız Başbakanımızı sevdiğinizi biliyoruz. Biz yapamayacağımız hiçbir işin sözünü vermiyoruz. AK Parti'den yalancı çıkmaz, AK Parti'den bu millete hizmetkar çıkar" ifadesini kullandı.