Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, hizmet adına vatandaştan vekalet almak için yola çıktılarını söyledi. Saylar,...

KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, hizmet adına vatandaştan vekalet almak için yola çıktılarını söyledi. 

Saylar, gazetecilere yaptığı açıklamada, seçim çalışmaları kapsamında adaylarımız ve teşkilat üyeleri ile esnaf ve vatandaşları evlerinde ziyaret ettiklerini söyledi. 

Mahallelerde seçim bürosu açtıklarını belirten Saylar, şöyle konuştu:

" AK Parti iktidarının gerçekleştirdiği her projede her hizmette Türkiye 'nin kalkınmasının planlandı. 12 yıllık iktidarımız döneminde kentimize çok büyük yatırımlar gerçekleştirildi. Yol çalışmaları, tüneller, kamu kurumları, üniversite, yüzme havuzu gibi birçok alanda büyük yatırımlar yapıldı. Şimdi yeniden bir seçim trafiği içerisine girildi. Herkes seçim bildirgesini açıkladı.  Bizlerde verdiğimiz her sözün arkasında durarak vaatlerimizi tek tek gerçekleştirdik. Allah'a çok şükür verdiğimiz sözlerden hiçbirinde de Karabüklü hemşehrilerimize mahcup olmadık. Milletvekili adayları ve teşkilat kademeleriyle uyum içerisinde çalışmaları sürdürüyoruz."