Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, "Genel Başkanımız ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu, inşallah Karabükümüze müjdeli...

KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, "Genel Başkanımız ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu, inşallah Karabükümüze müjdeli haberlerle geliyor" dedi.

Saylar, gazetecilere yaptığı açıklamada, Başbakan Davutoğlu'nun 23 Mayıs Cumartesi saat 13.00'da Kent Meydanı'nda partililerle bir araya geleceğini belirtti.

Karabük'ün, Başbakan Davutoğlu'na karşı olan sevgisinin, herkes tarafından bilindiğini vurgulayan Saylar, şöyle konuştu:

" AK Parti 'mizin Karabük için yapacağı bu çalışma çok faydalı olacak. Halkımız, bizlere bu anlamda Başbakanımızın mitinginde çok büyük destek verecektir. Başbakanımız Karabük için, "Ahenk şehir" tabirini tarih , doğa ve sanayi iç içe olduğu için kullanmıştı. Genel Başkanımız ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu, inşallah Karabükümüze müjdeli haberlerle geliyor. Kendisini coşkulu bir şekilde karşılayarak, biz de kendisine olan sevgimizi göstereceğiz. İnşallah, Karabükümüz için faydalı geçecek olan bu mitingde. müjdeli haberler alarak şehrimizin büyümesi ve gelişmesi devam edecek. Ben şimdiden Başbakanımıza geleceği için ve müjdeli haberleri için çok teşekkür ederim."