Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük milletvekili adayları Osman Kahveci ve Sedat Namal, Safranbolu köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Ünsal...

KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük milletvekili adayları Osman Kahveci ve Sedat Namal, Safranbolu köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. 

Ünsal Tülbentçi Öğretmen Evi'nde düzenlenen toplantıda konuşan Kahveci, partilerinin iktidarı döneminde mahalle ve köylere büyük destek verildiğini belirtti. 

Eski Türkiye 'de yatırımların geciktiğini ve devletin çalışana vereceği parasının olmadığını ifade eden Kahveci, şöyle konuştu:

"Şimdi kendi kaynakları ile ayakta duran bir Türkiye var. Başladığı projeleri hızla tamamlayan AK Parti var. Köylerden şehre göç olmaması için projeler yaptık. Türkiye'nin gelişen ekonomisi ve dünyada güçlü olmaya başlamasını istemeyenler şimdi kol kola girmiş AK Parti'nin yeniden iktidar olmasını engellemeye çalışıyor. Büyüyen ve gelişen Türkiye şer güçlerin korkulu rüyası olmaya başladı. Halkımızın teveccühü ile yine kazanacağız. Türkiye kazanacak" dedi. 

Namal'da, partilerinin her zaman hizmet konusunda öncü olduğunu, seçimlerden zaferle ayrılacaklarına inandıklarını kaydetti.

Toplantıya, AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar'da katıldı.