Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük İl Başkanlığı tarafından seçim yürüyüşü düzenlendi. AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, Yeni Mahalle'de...

KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük İl Başkanlığı tarafından seçim yürüyüşü düzenlendi. 

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, Yeni Mahalle'de düzenlenen yürüyüşün sonunda gazetecilere yaptığı açıklamada, mahalle sakinlerinin kendilerine gösterdikleri ilgiden memnun oldukları söyledi. 

7 Haziran seçimlerine giderken bazı grupların AK Parti'nin karşısında olduğunu savunan Saylar, şöyle konuştu:

"Hepsi aynı çuvalın içindeler. Ben de milliyetçiyim, bende bu bayrak için canımı veririm.  Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde HDP oy verilmesi anlamında hepsi birleşmiş ve barajı geçsin derdine düşmüşler. AK Parti az oy alsın derdine düştüler. Türkiye seçimde koalisyona gitsin amacındalar. Bu vesayet gruplarına biz müsaade etmeyeceğiz. AK Parti dünyadaki tüm mazlumların sesi olmaya devam edecek. 13 senede Türkiye'nin her yerinde hizmet yaptık. Bu milletin ve ümmetin sesi olduk. Allah'ın izniyle ülke olarak kalkınma da, büyüme de, gelişme de sizlerin destekleri ile devam edecek" diye konuştu. 

Yürüyüşe, AK Parti Karabük milletvekili adayı Sedat Namal,  İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Yıldırım, Merkez İlçe Başkanı Muhammet Kaya, partililer ve vatandaşlar katıldı.