Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KARABÜK (AA) - AK Parti Safranbolu İlçe Başkanlığı tarafından seçim çalışmaları kapsamında milletvekili adayları vatandaşlarla bir araya...

KARABÜK (AA) - AK Parti Safranbolu İlçe Başkanlığı tarafından seçim çalışmaları kapsamında milletvekili adayları vatandaşlarla bir araya geldi. 

Safranbolu'da bir parkta düzenlenen toplantıda konuşan AK Parti Milletvekili Osman Kahveci, seçime sayılı günler kaldığını ve son kararı seçmenlerin vereceğini söyledi. 

7 Haziran'da yapılacak seçimin normal bir genel seçim olmadığını vurgulayan Kahveci, " Bu seçim büyüyen ve güçlenen bir Türkiye 'nin durdurulması veya devam etmesi seçimi. AK Parti 2002'de iktidara geldi. İktidara geldiğinde Türkiye neredeydi? Ekonomisi yerde sürünen bir Türkiye vardı. Uluslararası platformlarda sözü geçmeyen bir Türkiye, bugün ise güçlü bir ülke var" diye konuştu.

AK Parti milletvekili adayı Sedat Namal da iktidarları döneminde tüm ülkeye olduğu gibi Karabük'e de önemli yatırımların yapıldığını belirterek, ülkenin geleceği için 7 Haziran seçiminin önemini anlattı.