Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük İl Başkanlığı tarafından seçim çalışmaları kapsamında Şirinevler Mahallesi'nde yürüyüş düzenlendi. Onur Park'ta sona...

KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük İl Başkanlığı tarafından seçim çalışmaları kapsamında Şirinevler Mahallesi'nde yürüyüş düzenlendi. 

Onur Park'ta sona eren yürüyüş sonra seçim otobüsünden vatandaşlara hitap eden AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Türkiye 'ye için hayati öneme sahip bir seçime sayılı günler kaldığını, teşkilat olarak seçim çalışmalarına devam ettiklerini söyledi. 

Partilerinin kurulduğu günden bugüne kadar girdiği tüm seçimleri kazandığını ifade eden Kahveci, şunları kaydetti:

"Partimizin iktidarları döneminde ülkemizde önemli değişim ve gelişim yaşandı. Demokrasi ve insan hakları alanında olduğu gibi ekonomik ve sosyal alanlarda ülkemizde önemli adımlar atıldı. Partimizi her dönem engellemeye çalıştılar. Sizlerin destekleriyle bu ülkenin gelişimi devam edecek. Karabük'e çok önemli yatırımlar getirdik. Mahallemize Eğitim ve Araştırma Hastanesini yaptık. Sağlık alanın da ilimize yapılan bu önemli yatırım vatandaşlarımız için çok faydalı oldu. Bunun gibi şehrimiz için önemli olan bir çok yatırımı bitirdik. Karabük'te inşallah 2-0 yapacağız. Vatandaşlarımıza hizmet getirmek için çalışacağız. Adımızın kalması önemli değil, bizler eser bırakma derdindeyiz."

Yürüyüşe AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar,  AK Parti Karabük milletvekili adayı Sedat Namal ve partililer katıldı.