Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KARABÜK (AA) - MHP Karabük İl Başkanı Burhanettin Arslan, 1 Kasım'da yapılacak genel seçimde partilerinden milletvekilli aday adaylığı olmak...

KARABÜK (AA) - MHP Karabük İl Başkanı Burhanettin Arslan, 1 Kasım'da yapılacak genel seçimde partilerinden milletvekilli  aday adaylığı olmak isteyenlerin 6 Eylül 'e kadar başvuru yapması gerektiğini bildirdi.

Arslan, İl Başkanlığı'nda düzenlediği basın toplantısında, 7 Haziran sonrası süreci değerlendirerek, partilerinden erken seçimde milletvekili aday adayı olmak isteyenlerin 6 Eylül'e kadar başvurularını yapmaları gerektiğini söyledi.

Başvuruların gerekli evrakların olması halinde kabul edileceğini belirten Arslan, "Evraklarını hazırlayanlar bize başvuru yapabilir. Şu ana kadar 2 kişinin partimize milletvekili başvuru yapacaklarını söylediler. Mevcut milletvekilimiz Durmuş Yalçın'da genel merkez ile görüşeceğini söyledi. Görüşmesinden sonra başvurusunu yapacak. Genel Merkez'e gittikten sonra adaylığı kabul edilir. Genel Merkez ona aday olma demez" dedi.