Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, partilerine 18 kişinin milletvekili aday adaylığı müracaatında bulunduğunu...

KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, partilerine 18 kişinin milletvekili aday adaylığı müracaatında bulunduğunu bildirdi. 

Saylar, düzenlediği basın toplantısında, müracaatların sisteme tam olarak girilmediğini ve Ankara 'dan yapılan müracaatlarla sayının artabileceğini söyledi. 

AK Parti Genel Merkezi'nde oluşturulacak komisyonla  aday adaylarının değerlendirileceğini belirten Saylar, "Hızlandırılmış bir şekilde komisyonlar karar verilecek. Açıklanacak adaylar ile seçim çalışmalarına start vereceğiz. 1 Kasım'da yapılacak seçimi 7 Haziran seçimlerinin tekrarı olarak görüyoruz. İnşallah süreç herkese hayırlı olur. Bu süreç sonunda Türkiye 'de her anlamda huzur sağlanmış olur" diye konuştu.

Karabük'teki yatırımları da değerlendiren Saylar, 1 Kasım seçimlerinden sonra Karabük'e söz verdikleri 78 projeyi hayata geçirmek için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını kaydetti.