Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, partilerine milletvekili adayı olmak için başvuran 18 aday adayından genel başkan...

KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, partilerine milletvekili adayı olmak için başvuran 18 aday adayından genel başkan yardımcıları Mehmet Ali Şahin ve eski Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Burhanettin Uysal'ın aday olarak belirlendiğini söyledi. 

Saylar, il başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, her şeyden önce bir hizmet yarışı içerisinde olduklarını ifade etti.

Karabük'e ve ülkeye hizmet etmeye çalışacaklarını ifade eden Saylar, şöyle konuştu:

"Hizmetlerimize devam etmek istiyoruz. Bütün dünyadaki mazlumlar ve ümmet partimizi takip ediyor. Bu ülkeyi yönetirken dünyadaki mazlumlara sahip çıkmamız isteniyor. Tüm dünya bizi takip ediyor. Bizim görevimiz kentimizde 2-0'ı gerçekleştirmek. Tüm siyasi partilerin adayları bizim düşmanımız değildir. Bunlar bizim siyasi rakiplerimizdir. Diğer siyasi partilerimiz ve adayları içinde hayırlı olsun. Mehmet Ali beyin ve Burhanettin beyin bu kente ve millete hizmet ettiğini gördünüz. Bundan sonra aynı hızla hizmetler devam edecek. Bizlere güvenin."