Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- MHP Karabük İl Teşkilatı milletvekili adaylarını tanıttı

KARABÜK (AA) - MHP Karabük İl Başkanlığı genel seçimlerde adayları olan Adem Kar ve Osman Aydın'ı törenle partililere tanıttı. 

Karabük Belediyesi Nikah Salonu'nda düzenlenen aday tanıtım töreninde konuşan İl Başkanı Burhanettin Arslan, 7 Haziran seçimlerinde büyük bir başarı elde ettiklerini belirterek, 16 yıl sonra parti olarak Karabük'ten bir milletvekili çıkardıklarını anımsattı. 

Arslan, erken seçim kararı ile seçim çalışmalarının başladığını ifade ederek şöyle konuştu:

"Partimiz kentimizden Adem Kar ve Osman Aydın'ı milletvekili adayı olarak belirledi. Bize düşen görev, bir önceki seçimde birlik ve beraberlik içinde hareket ettiysek, aynı şekilde çalışmaya devam etmektir. Hedefimiz de 2 milletvekili almak var ama muhakkak bir milletvekili almak olacaktır. Bugün birlik ve beraberlik zamanı. Kimsenin değil, davanın adamı olalım. Adaylarımızın arkasından yürüyeceğiz."

Adem Kar da şehrin ve devletin meseleleri vatandaşlardan her zaman dinlediğini ve halkın hizmetkarı olacağını diye getirdi

Osman Aydın ise Karabük'ün bir evladı olduğunu belirterek, "Karabük'teki hedefimiz birinci parti olmak. Görevimiz çalışmak. Biz sizleri orada en iyi şekilde çalışacağız" dedi. 

Törene Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, ilçe başkanları ve partililer katıldı.