Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- MHP Karabük İl Başkanlığı milletvekili adaylarını partililere tanıttı

KARABÜK (AA) - MHP Karabük İl Başkanlığı milletvekili adayları Adem Kar ve Osman Aydın'ı partililere tanıttı.

Büyük Kulüp'te düzenlenen aday tanıtım programında konuşan İl Başkanı Burhanettin Arslan, 1 Kasım'da yapılacak seçimin ülkeye  birlik ve beraberlik getirmesini temenni ettiğini söyledi.

Türkiye 'nin dört bir yandan saldırı altında olduğunu ifade eden Arslan, şöyle konuştu:

"İç de ve dışta düşmanlarımızın saldırısı altındayız. Son zamanlarda ocaklara ateşler düştü. Mevcut hükümetin olumsuz politikaları ortadadır. Bizim birlik, bütünlük ve kardeşliğe her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Herkesi partimize davet ediyorum. Her şey büyük Türkiye için. 1 Kasım'da yapılacak seçimden parti olarak ülkemizde ve kentimizde başarılı olacağız."

Kar ise memleket ve ülke sevdasıyla dolu bir hayatı olduğunu belirterek, "Biz vekil olarak her zaman ulaşılabilir kişiler olacağız. Karabük'ün sorunlarını biliyoruz. Sorunların çözümü noktasında vekil olduğumuz zaman kentimiz ve ülkemiz için çalışacağız" ifadesini kullandı.

Aydın da partisinin Türkiye'nin teminatı olduğunu söyleyerek, "Partimiz birleştiricidir. Ülkemizin sorunlarına çözüm bulmak için aday olduk. Bizim amacımız milletimize hizmet etmek. Ülkemizin sıkıntılarını biliyoruz. İnşallah burada 2-0 yapacağız" dedi.

Toplantıya Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, MHP Karabük Merkez İlçe Başkanı Yalçın Samet Sarıtaş ve partililer katıldı.