Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük Milletvekili adayı Burhanettin Uysal, seçim çalışmaları kapsamında Bağ Essan Sanayi Sitesi'ndeki esnafı ziyaret...

KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük Milletvekili adayı Burhanettin Uysal, seçim çalışmaları kapsamında Bağ Essan Sanayi Sitesi'ndeki esnafı ziyaret etti.

Uysal, yaptığı konuşmada, 1 Kasım'a kadar AK Parti ailesinin bireyleri olarak gerek kent merkezi ve ilçelerinde, gerekse mahalle ve köylerde kapısını çalmadıkları ev, sıkılmadık el bırakmayacaklarını söyledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'in de aralarına katılmasıyla seçim çalışmalarını dört koldan sürdürdüklerini ifade eden Uysal, şunları kaydetti:

"Seçim çalışmaları kapsamında teşkilatımızın tüm kademelerinin etkin katılımıyla vatandaşlarımızı ziyaret etmeye ve taleplerini almaya devem ediyoruz. Vatandaşlarımız, hizmetin ve hizmet edenin kıymetini iyi biliyor. Gördüğümüz ilgi ve güler yüz bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Yaptığımız gezilerde, ilçe ziyaretlerimizde, esnaf gezilerimizde, halkımızla buluştuğumuz her yerde bunu görebiliyoruz. Bu ilgi 1 Kasım akşamı Karabük'te 2-0'ı, AK Parti'nin tek başına iktidarını müjdeliyor."