Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KARABÜK (AA) - MHP Karabük milletvekili adayı Adem Kar, seçim çalışmaları kapsamında Şirinevler Mahallesi'nde esnaf ziyaretinde bulundu.Kar, ziyaret...

KARABÜK (AA) - MHP Karabük milletvekili adayı Adem  Kar , seçim çalışmaları kapsamında Şirinevler Mahallesi'nde esnaf ziyaretinde bulundu.

Kar, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, seçim tarihine kadar gece gündüz demeden çalışmalarını yoğun bir şekilde devam ettireceklerini söyledi.

Akşamları mahallelerdeki ev toplantılarına katılarak vatandaşların sıkıntıları dinlediklerini, yapabilecekleri işleri anlattıklarını ifade eden Kar, "Gün içerisinde ise program dahilinde Karabük merkezdeki esnaflarımızı, ilçelerdeki esnaflarımızı ve pazar yerlerini geziyoruz. Esnaflarımıza ayak üstü de olsa genel merkezimizin açıklamış olduğu programı açıklamaya çalışıyoruz. Yapamayacağımız hiçbir sözü kimseye vermiyoruz. Özellikle esnaf arkadaşlarımıza sadece seçim zamanı değil milletvekili seçildikten sonrada onların içerisinde, onların yanında olacağımız sözünü veriyoruz. Onlardan önce dua sonra destek istiyoruz" diye konuştu.