Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KARABÜK (AA) -  AK Parti Karabük milletvekili adayı Burhanettin Uysal, seçim çalışmaları kapsamında Eskipazar ilçesinde esnaf ziyaretinde...

KARABÜK (AA) -  AK Parti Karabük milletvekili adayı Burhanettin Uysal, seçim çalışmaları kapsamında Eskipazar ilçesinde esnaf ziyaretinde bulundu. 

Uysal, gazetecilere yaptığı açıklamada, 1 Kasım'da genel seçimlerinde, Karabük'te büyük bir başarı elde edeceklerini belirtti.

Seçim çalışmalarının çok güzel ve olumlu geçtiğini kaydeden Uysal, şunları söyledi:

"Her gün bir ilçemizde hemşehrilerimizle bir araya geliyoruz. Aldığımız olumlu tepkileri bizlere 2-0'ın habercisidir. İnşallah bu olumlu hava 1 Kasım'a kadar böyle devam edecek ve AK Parti 'miz hem Karabük genelinde hem de ülke genelinde rekor bir oy oranıyla tek başına iktidarı sağlayacak. Bizler çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda Allah'ın izniyle ve milletimizin desteğiyle ülkemizde tekrar istikrarı sağlayacağız. Herkes, herşeyin farkında ve bu da 1 Kasım'da sandıklara yansıyacak."

Uysal'a, Eskipazar Belediye Başkanı Dursun Baş, AK Parti Eskipazar İlçe Başkanı Hasan Sevdalı ve partililer de eşlik etti.