Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük milletvekili adayı Burhanettin Uysal, seçim çalışmaları kapsamında Safranbolu ilçesinde ziyaretlerde...

KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük milletvekili adayı Burhanettin Uysal, seçim çalışmaları kapsamında Safranbolu ilçesinde ziyaretlerde bulundu. 

Safranbolu Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası, Safranbolu Kaymakamlığı, İlçe  Müftülüğü'nü ziyaret eden Uysal, mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya geldi.

Uysal, gazetecilere yaptığı açıklamada, 1 Kasım'ın ülke ve millet için bir dönüm noktası olacağını belirtti. 

Safranbolu'nun ülke için önemli bir yer olduğunu ifade eden Uysal, şöyle konuştu:

"Safranbolu'da çok önemli bir turizm ve tarih potansiyeli vardır. Bu potansiyel her insanın burayı görmek istemesi ve burada bir gün bile olsa konaklama isteğinin olması bizim için çok önemli. Bu tarihi ve kültürel mirasımızı korumak ve gelecek kuşaklara aktarmak bizlerin asil görevleri arasında yer almaktadır. İnşallah 1 Kasım seçimlerinde Safranbolu halkı bizleri yetkilendirecek ve çalışmalarımızı siyasi iradeyi de arkamıza alarak devam ettirmemizi sağlayacaktır."

Uysal'a ziyaretlerinde  AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, Safranbolu AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Güneş, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy ve partililer de eşlik etti.