Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin, Karabük'te bazı ziyaret ve açılışlara katıldı, Kardemir Karabükspor-Karşıyaka maçını izledi

KARABÜK (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Karabük'te bazı ziyaret ve açılışlara katıldı, Kardemir Karabükspor-Karşıyaka maçını izledi.

Şahin, ilk olarak Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren bir haddehanenin çalışanlarıyla bir araya geldi.

İşçilerle bir süre sohbet eden ve onlarla  yemek yiyen Şahin, Karabük İl Özel İdaresi tarafından Demirciler köyüne yapılan yolun açılış törenine katıldı.

Şahin, burada yaptığı konuşmada, iktidarları döneminde "kentte ne varsa köyde de o olacak" sloganıyla çok önemli çalışmalar yaptıklarını, köylerin eksikliklerinin büyük bir bölümünün giderildiğini kaydetti.

7 Haziran seçimlerini değerlendiren ve sonrasında yaşanan koalisyon sürecine değinen Şahin, 1 Kasım seçimlerinin diğer bütün seçimlerden çok farklı olduğunu, 2019'a kadar bu ülkeyi taşıyacak tek başına bir iktidarın göreve gelmesi gerektiğini vurguladı.

Şahin, Karabük Valisi Orhan Alimoğlu, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Cihan Ulukaya, İl Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Yıldırım, İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun ve köylülerin hazır bulunduğu törende, kurdeleyi keserek yolu hizmete açtı.

PTT 1. Lig takımlarından Kardemir Karabükspor'un, Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadında oynadığı ve 2-1 yendiği Karşıyaka maçını izleyen Şahin, daha sonra esnaf ziyaretlerinde bulundu.