Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KARABÜK (AA) - MHP Karabük Milletvekili adayı Adem Kar, seçim çalışmaları kapsamında esnafları ziyaret etti.Kar, ziyarette yaptığı konuşmada, yoğun...

KARABÜK (AA) - MHP Karabük Milletvekili adayı Adem Kar , seçim çalışmaları kapsamında esnafları ziyaret etti.

Kar, ziyarette yaptığı konuşmada, yoğun bir ilgi olduğunu ve bu yoğun ilginin MHP'nin Karabük'te birinci parti olacağının göstergesi olduğunu söyledi.

Seçim çalışmalarının başlamasıyla gerek merkez, gerekse ilçeler ve köyler olmak üzere sıkıntıları yerinde tespit ettiklerini ifade eden Kar, şöyle devam etti:

"Bizler gerek merkezde ve ilçelerde halkın beklentilerini, sorunlarını ve yaşadığı sıkıntılarını yüz yüze görüşüp yerinde ve çok doğru bir şekilde tespit ettik. Yaşadıkları sorun ve sıkıntılarının aşılması için ortaya koyduğumuz çözüm önerileri halkımız tarafından kabul gördü. 1 Kasım tarihinde milletvekili seçilmemiz halinde ortaya koyduğumuz çözüm önerilerini tek tek hayata geçireceğiz. Tabii ki sorunlar birden çözülmeyecek ama öncelikli sorunlarını tespit ettik, öncelik sırasına bu sorunlarını tek tek aşacağız. Seçim meydanlarına inmeden önce Karabük'te oy patlaması yaparak birinci parti olacağımızı ifade etmiştik. Halkımızın yoğun ilgisi karşısında bunu bugün daha net bir şekilde görebiliyoruz."