Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük milletvekili adayı Burhanettin Uysal, Bağ Essan Sanayi Sitesi'nde esnafla bir araya geldi.Uysal, burada yaptığı...

KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük milletvekili adayı Burhanettin Uysal, Bağ Essan Sanayi Sitesi'nde esnafla bir araya geldi.

Uysal, burada yaptığı konuşmada, Karabük ve ilçelerinde sıkılmadık el bırakmadan, seçim çalışmalarını son güne kadar sürdüreceklerini söyledi.

İstikametini, bizzat milletin belirlediği bir parti olan AK Parti 'nin, uzun yolculuğu boyunca bu anlayıştan hiç geri adım atmadığını ifade eden Uysal, şöyle konuştu:

 "Her zaman milletin içinde olmuştur. AK Parti'nin bu anlayışı ve siyaset tarzı 14 yıllık sürede, cumhuriyetimizin geçmiş birikimlerine sıçrama yaptıracak yenilikler eklemiş, çok kısa sürede sayısız hizmeti aziz milletimize sunmuştur. Bu yapılan hizmetler milletimiz ile birlikte yapıldı. 1 Kasım'da inşallah yine tek başına, iş başına gelecek olan AK Parti iktidarıyla yine milletimizle birlikte bu hizmetlerimizi yapmaya, tamamlamaya devam edeceğiz. Bu kapsamda da çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Allah'ın izni ve milletimizin de takdiriyle 1 Kasım'da iktidara geldiğimiz de hizmetlerimize devam edeceğiz."