Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük milletvekili adayı Burhanettin Uysal, seçim çalışmaları kapsamında Safranbolu Sanayi Sitesi ve otobüs terminalindeki...

KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük milletvekili adayı Burhanettin Uysal, seçim çalışmaları kapsamında Safranbolu Sanayi Sitesi ve otobüs terminalindeki esnafı ziyaret etti.

Uysal, ziyarette yaptığı konuşmada, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini söyledi.

Tek amaçlarının AK Parti 'yi tek başına yeniden iktidar yapmak olduğunu ifade eden Uysal, şunları kaydetti:

"Seçimlere çok kısa bir zaman kaldı. Bizler de AK Parti ailesi olarak tüm kademelerimizle sahaya indik. Genel Başkan Yardımcımız ve milletvekili adayımız Mehmet Ali Şahin farklı bölgelerde, ben farklı bölgelere olmak üzere yoğun bir şekilde teşkilatlarımızla çalışmaktayız. Ziyaretlerimiz esnasında esnaf kardeşlerimiz de ülkede bir iktidarın olması gerektiğini, bunun da AK Parti tarafından yürütülmesi gerektiğini vurguluyorlar. Tabi bu yönde olumlu tepkiler bizleri daha da heyecanlandırıyor. Allah'ın izni ile bizler de ülkemize ve milletimize sahip çıkacağız ve 1 Kasım'dan sonra aksayan ne varsa yeniden düzene sokacağız. Bozulan ekonomiyi, duran yatırımları tekrar düzelteceğiz. İnşallah 1 Kasım akşamı her şey çok daha güzel olacak."