Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük milletvekili adayı Burhanettin Uysal, Ovacuma beldesinde esnafı ziyaret etti.Esnafın sorunlarını dinleyen Uysal,...

KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük milletvekili adayı Burhanettin Uysal, Ovacuma beldesinde esnafı ziyaret etti.

Esnafın sorunlarını dinleyen Uysal, burada yaptığı konuşmada, 7 Haziran'da bozulan istikrar ortamının, 1 Kasım'da geri gelmesi için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Türkiye 'de 13 yıldır süren bir istikrar olduğunu kaydeden Uysal, şöyle konuştu:

" AK Parti iktidarı öncesi ülkemizin halini herkes biliyor ama AK Parti'miz iktidara geldikten sonra sağlık, eğitim , ekonomik gibi alanlarda birçok gelişme yaşandı ve bu yaşanan olumlu gelişmeler sayesinde milletimizin teveccühüyle AK Parti'miz 13 yıldır iktidarda kaldı. 7 Haziran'da yaşanan seçimlerin ardından da yaşanan koalisyon durumu, iktidar belirsizliği milletimizi oldukça yordu. Sonuç itibariyle tekrar seçim kararı verildi ve çalışmalara başladığımız günden bu yana vatandaşlarımızın söylediği, biran önce bu sıkıntıların giderilmesi, yaşanan tüm olumsuzlukların bitmesi yönünde oldu. Şunu da anladım ki bu sıkıntıların hepsi AK Parti'nin tek başına iktidara gelmesiyle son bulacak. Bunu sadece ben değil, hemşehrilerimizde bu yönde olumlu konuşuyorlar. İnşallah Allah'ın izni ve Karabüklü kardeşlerimizin destekleriyle AK Parti'miz hem Karabük'te hem de ülke genelinde büyük bir başarı sağlayacak."