Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük milletvekili adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Safranbolu Küçük Sanayi Sitesi'nde esnaf ziyaretinde bulundu. Uysal,...

KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük milletvekili adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Safranbolu Küçük Sanayi Sitesi'nde esnaf ziyaretinde bulundu. 

Uysal, gazetecilere yaptığı açıklamada, 7 Haziran seçimlerinin ardından ülkede istikrarsız bir düzenin oluştuğunu belirterek, tüm çalışmaların altüst olduğunu kaydetti.

AK Parti iktidarının, 13 yılda birçok hizmete imza attığını vurgulayan Uysal, şunları söyledi:

"Bu hizmetlerin başında sağlık, eğitim ve ulaşım alanındaki desteklemeler gelmektedir. Bu hizmetlerimiz 13 yıldır devam etti. 7 Haziran'dan sonra ülkede bir huzursuzluk, iktidar kurmada belirsizlik oldu ve geleceği göremez olduk. AK Parti'nin hizmetlerini ve değerini bu anlamda hep birlikte görmüş olduk. 1 Kasım'ın ardından da tekrar Allah'ın izni, milletimizin teveccühüyle tek başımıza iktidara geldiğimizde hizmetlerimize devam edeceğiz. Bu kapsamda daha çok yapacak hizmetlerimiz var."

Uysal'a, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, AK Parti Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Güneş ve partililer eşlik etti.