Gezici Başkanlık Ofisi uygulaması

Gezici Başkanlık Ofisi uygulaması
Gezici Başkanlık Ofisi uygulaması
KARABÜK (AA) - Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Gezici Başkanlık Ofisi uygulaması kapsamında Fatih Mahallesi'inde vatandaşlarla...

KARABÜK (AA) - Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Gezici Başkanlık Ofisi uygulaması kapsamında  Fatih Mahallesi'inde vatandaşlarla buluştu.

Vergili, burada yaptığı konuşmada, Spor Vadisi Projesi kapsamında düğün salonu açacaklarını söyledi.

İhtiyaç sahiplerinin, 100-150 liraya düğün yapabileceğini ifade eden Vergili, "Düğün sahibi çerezini, meyve suyunu, pastasını alacak, belediye elemanı servisini yapacak. Biz bu düğün salonunu para için değil, vatandaşlara hizmeti için yapacağız" diye konuştu.

Ağır tonajlı araçların, mahallelere girmemesi konusunda çalışma yapacaklarını anlatan Vergili, şöyle konuştu:

"Ağır tonajlı kamyonların verdiği hasarlardan bıktık. Ne su borusu, ne de kanalizasyon borusu bırakıyor. Bizim su ve kanalizasyon borularımızın derinliği 50 santimden 120 santim arası daha derine yapılamaz. Aydınlıkevler ve Kayabaşı tarafında kantar meselesi yüzünden su, kanalizasyon arızası bizi bıktırdı. 50-60 ton yükle kantara girmemek için Kayabaşı'ndan gidiyor. Oraya koyacağımız zabıta kontrol kulübesiyle engellemeye çalışacağız. Hızlı bir şekilde tır ve kamyon garajı yaptırıp, şehir içerisine bunların hiçbirisini sokmamaya çalışacağız."


  ETİKETLER:

  spor

  ,

  Fatih

  ,

  Belediye

  ,

  Para