Hak-İş'ten Kardemir Karabükspor'a ziyaret

Hak-İş'ten Kardemir Karabükspor'a ziyaret
Hak-İş'ten Kardemir Karabükspor'a ziyaret
- Hak-İş Genel Başkanı Arslan: "Bu sezon inşallah hep beraber takımı yeniden Süper Lig'e çıkaracağız"

KARABÜK (AA) - Hak-İş  Genel Başkanı Mahmut Arslan,  PTT 1. Lig takımlarından Kardemir Karabükspor'un başkanı Hikmet Ferudun Tankut'u ziyaret etti. 

Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu'nda saat 18.30'da başlayacak Kardemir Karabükspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor karşılaşmasını izlemek için kente gelen Arslan, ziyarette yaptığı konuşmada, Tankut'la başarılı ve çok önemli sendika çalışmalara imza attıklarını söyledi.

Kardemir Karabükspor'da Tankut'un yeniden göreve gelmesinin önemli olduğunu ifade eden Arslan, şöyle konuştu:

"Tankut'un takıma, Karabük Demir ve Çelik Fabrikası ve sendikamıza önemli hizmetleri oldu. Samimi bir ortamda başarılar geldi. Karabük denilince sizlerin akla gelmesi normal. Pehlivan düştüğü yerden kalkar. Bu sezon inşallah hep beraber takımı yeniden Süper Lig'e çıkaracağız. Bu konuda inancım tam. Sizlere başarılar diliyoruz. Biz her zaman sizlerin yanındayız."

Tankut da ziyaretten onur ve gurur duyduğunu belirterek, "Maçı izlemek için gelmeniz bizi fevkalade mutlu etti. Sizlerin sendikal başarınızla mutlu oluyoruz. Takımız çok güzel yıllar yaşadı. Kardemir Karabüspor'un başarısı tüm iş ve spor camiası içerisinde emeğin takımı olası dolayısıyla önem arz ediyor" ifadelerini kullandı.

Kulüp başkanı Tankut, Arslan'a isminin yazılı olduğu 78 numaralı forma hediye etti.