Hakkari ve Iğdır'daki terör saldırıları

Hakkari ve Iğdır'daki terör saldırıları
Hakkari ve Iğdır'daki terör saldırıları
- AK Parti Karabük İl Başkanı Saylar: - "Bu işin suçlularını aramak gerekiyorsa Kandil'de arasınlar, HDP'ye baksınlar"

KARABÜK (AA) -  AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar,  terör saldırılarına ilişkin, "Bu işin suçlularını aramak gerekiyorsa Kandil'de arasınlar, HDP'ye baksınlar" dedi.

Saylar, partide düzenlediği basın toplantısında, Hakkari ve Iğdır'da şehit düşen askerlere ve polislere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diledi. 

Ülkenin üzerinde oynanan oyunları herkesin görmesi gerektiğini belirten Saylar, "Bu oyun bizleri bölme, birbirimize düşürme oyunu. Bu oyunları Türk milleti bozacaktır, kimsenin şüphesi olmasın" diye konuştu.

Parti olarak ülkeye her türlü hizmet etmeye ve terörün üzerine gitmeye kararlı olduklarını belirten Saylar, şöyle devam etti:

"Bu işin suçlularını aramak gerekiyorsa Kandil'de arasınlar, HDP'ye baksınlar. Suçluları aramak istiyorlarsa ' AK Parti iktidara gelmesinde ne olursa olsun, HDP barajı geçsin' diyenlere bakmak gerekiyor. Biz hiç zaman için terör örgütü tarafı olmadık. Bizler bu ülkeye barışı, huzuru getirmek için varız. Terör kahrolsun. Bunları destekleyen siyasi uzantılarına da diyorum ki, bu ülkede ve bu topraklar da yaşıyorsanız sonra bedelini ödersiniz. Milletimizin başı sağolsun."