İstanbul Adliyesi'ndeki terör saldırısı

İstanbul Adliyesi'ndeki terör saldırısı
İstanbul Adliyesi'ndeki terör saldırısı
KARABÜK (AA) - İstanbul Adliyesi'ndeki terör saldırısında şehit olan Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz için Karabük'te gıyabi cenaze namazı...

KARABÜK (AA) -  İstanbul Adliyesi'ndeki terör saldırısında şehit olan Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz için Karabük'te gıyabi cenaze namazı kılındı.

AK Parti Karabük Gençlik Kolları tarafından organize edilen ve 100. Yıl Mahallesi Pazaryeri Camisi'nde kılınan  cenaze namazına çok sayıda vatandaş katıldı.

Namazın ardından  AK Parti Karabük Gençlik Kolları adına basın açıklaması yapan Seyfullah Başyiğit, terör saldırısı sonucu şehit edilen Kiraz'a Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsalığı dilediklerini söyledi. 

Terör eylemlerinin bir daha yaşanmamasını temenni ettiklerini dile getiren Başyiğit, "Ellerinde sapan, sopalar ve taşlar ile devlet görevlilerini hedef alan kişilerin birer halk kahramanı olarak gösterilmesinin bir sonucu olarak görüyoruz bu eylemi. Parçalanmaz bütünlüğümüze zarar vermek isteyenlerin hayalleri suya düşecektir. Görevleri başında şehit edilen asker , polis, savcımızı ve vatandaşımızı asla unutmayız" ifadelerini kullandı.

Gruptakiler, tekbir getirip bir süre slogan attıktan sonra dağıldı.