"Kanyon Park" Projesi

"Kanyon Park" Projesi
"Kanyon Park" Projesi
KARABÜK (AA) - Karabük Belediyesi tarafından uygulanacak "Kanyon Park" Projesi kapsamında Kanyon Köprüsü'nün temel atıldı.Karabük Belediye Başkanı...

KARABÜK (AA) - Karabük Belediyesi tarafından uygulanacak "Kanyon Park" Projesi kapsamında Kanyon Köprüsü'nün temel atıldı.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, temel atma töreninde yaptığı konuşmada, 6 yılda bir çok projeyi hayata geçirdiklerini belirtti.

Yapmayı planladıkları çok önemli projeler olduğunu vurgulayan Vergili, şunları söyledi:

"Bizim 3 projemizden bir tanesi Araç Çayı'nın rehabilitasyonuydu. Bütün projelerimiz hazır, Devlet Su İşleri'nden onay bekliyoruz. Diğeri 100. Yıl Mahallesi'ndeki kapalı pazar yeri ve son olarak burada belki de Türkiye 'nin en büyük Spor Vadisi, Safranbolu ile yapılacak olan köprünün birleşimi ve altına yapacağımız spor merkezleri. Hemen bunun yanında 10 dönüm daha yerimiz var, yüksekte. Buraya da Türkiye'nin en güzel düğün salonunu yapacağız. Ne kadar garip çocuğumuz varsa, çok az bir ücretle düğünlerini burada yapmış olacağız. Gelin Karabük'ü hep beraber değiştirelim. İnşallah Karabük'ü hep beraber değiştirdiğimizde 2019 senesinde aynı mutluluğu tekrardan bir daha yaşarız. Köprümüz mahallemize, Karabük'e, Safranbolu'ya hayırlı olsun."

Daha sonra köprünün temeli atıldı.

 


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Kanyon

  ,

  spor

  ,

  Belediye

  ,

  Pazar