Karabük Belediyesi'nden kısa kısa

Karabük Belediyesi'nden kısa kısa
Karabük Belediyesi'nden kısa kısa
KARABÜK (AA) - Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Gezici Başkanlık Ofisi uygulaması kapsamında 100. Yıl Mahallesi'nde vatandaşlarla...

KARABÜK (AA) - Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Gezici Başkanlık Ofisi uygulaması kapsamında 100. Yıl Mahallesi'nde vatandaşlarla buluştu.

Vergili, burada yaptığı konuşmada, mahallelerdeki sorunların azaldığını söyledi.

Mahalle sakinlerinin her sorununu yerinde dinlediklerini ifade eden Vergili, "Önceleri 1-2 sayfa yazarken şimdi ise not alacak bir konu kalmadı. Bir iki ufak sorunların da talimatını verip yaptırırız. 100. Yıl Mahallesi'ne yapacağım yaşam kompleksinin temelini 7 Mayıs Perşembe günü atacağız" dedi. 

- Vergili ve Vali Yardımcısı Çapar nikah salonunu gezdi

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ve Karabük Vali Yardımcısı Erkan Çapar, açılışı yapılacak olan Kent Meydanı'nda ki nikah salonunu gezdi.

- Karabük Belediye Başkanı Vergili gazetecilerle buluştu

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük'te görev yapan gazetecilerle buluştu.

Vergili, bir restoranda ki buluşmada yaptığı konuşmada, 7 Haziran tarihinde yapılacak olan seçimlerde MHP 'nin bir milletvekili çıkartacağını vurguladı.

Seçim çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğini anlatan Vergili, şöyle konuştu:

"Seçim çalışmaları sakin ve seviyeli geçiyor. Hiçbir aday birbirine karşı kırıcı ve inceltici sözler sarf etmiyor. Bir partinin arabası geçerken öbür partinin arabası sesi kısıyor ve toplantıları istismar edilmiyor. Karabük bu yüzden örnek bir vilayet."