Karabük Belediyesinden kısa kısa

Karabük Belediyesinden kısa kısa
Karabük Belediyesinden kısa kısa
KARABÜK (AA) - Karabük'te, Kartaltepe ve Bayır mahallerinde oturan 17 hak sahibine tapuları, düzenlenen törenle verildi. Belediye Başkanı Rafet...

KARABÜK (AA) - Karabük'te, Kartaltepe ve Bayır mahallerinde oturan 17 hak sahibine tapuları, düzenlenen törenle verildi. 

Belediye Başkanı Rafet Vergili, törende yaptığı konuşmada, her türlü yerel problemin çözümünde belediye hizmetlerinin önemli bir yer edindiğini ifade ederek, vatandaşa hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi. 

Belediye olarak verdikleri sözleri yerine getirdiklerini belirten Vergili, "Biz  siyasi bir düşünce ve ayrımcılık içerisinde değiliz. Hiç kimseyi düşüncesiyle değerlendirmedik. Tapu işlemlerinde süreç uzun. Başkanlıkta ikinci dönemim. Bizim rantla işimiz yok. Önemli olan benim için Karabük" diye konuştu. 

Konuşmasının ardından Vergili, hak sahiplerine tapularını verdi. 

- Karabük'te 30 bin çiçek dikilecek

 Karabük'te 30 bin çiçeğin dikimine başlandığı bildirildi. 

Belediyeden yapılan açıklamada, bahar aylarının gelmesiyle birlikte cadde ve sokakların daha güzel görüntüyü kavuşması için 30 bin çiçeğin dikileceği vurgulanarak, kentin güzelleşmesi için asfalt ve altyapı çalışmalarının da devam ettiği belirtildi. 


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Çiçek

  ,

  siyasi

  ,

  hizmet

  ,

  Cadde