Karabük Belediyesinden kısa kısa

Karabük Belediyesinden kısa kısa
Karabük Belediyesinden kısa kısa
KARABÜK (AA) - Karabük Şafak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi yetkilileri Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili'yi ziyaret etti.Merkez...

KARABÜK (AA) - Karabük Şafak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi yetkilileri Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili'yi ziyaret etti.

Merkez yetkilisi Erdal Akıncı, ziyarette yaptığı konuşmada, eğitim gören zihinsel ve bedensel engelli çocuklara yönelik  müzik festivali düzenlemesinden dolayı Vergili'ye teşekkür ettiklerini söyledi.

Vergili'nin her zaman kendilerine destek olduğunu ifade eden Akıncı, bu tür etkinlik ve yardımların çocuklara moral olduğunu belirtti.

Vergili de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, böyle etkinliklerin her zaman destekçisi olacaklarını kaydetti.

- Camilerde temizlik

Karabük Belediyesi tarafından ramazan ayı dolayısıyla  camilerde temizlik yapıldı.

Belediye Başkanı Vergili, zabıta ekipleri tarafından gıda yerlerinin sürekli denetlendiğini, il merkezinde bulunan bütün camilerin ve ibadethanelerin temizlendiğini söyledi.

Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından cami ve mescitlerdeki halıların yerlerinden kaldırılmadan bulunduğu yerde yıkandığını anlatan Vergili, temizlik işlemleri bittikten sonra gül suyu spreylerin sıkıldığını sözlerine ekledi.


  ETİKETLER:

  Ramazan

  ,

  Belediye

  ,

  Müzik

  ,

  Cami

  ,

  gıda

  ,

  eğitim

  ,

  zaman

  ,

  engelli