Karabük Belediyesi'nden kısa kısa

Karabük Belediyesi'nden kısa kısa
Karabük Belediyesi'nden kısa kısa
KARABÜK (AA) - Karabük Belediyesi tarafından Yaylacık Mahallesi'ne yapılan Sosyal Yaşam Merkezi törenle hizmete açıldı. Belediye Başkanı Rafet...

KARABÜK (AA) - Karabük Belediyesi tarafından Yaylacık Mahallesi'ne yapılan  Sosyal Yaşam Merkezi törenle hizmete açıldı. 

Belediye Başkanı Rafet Vergili, törende yaptığı konuşmada, güzel bir projeyi hizmete sunmanın önemli olduğunu söyledi. 

"Karabük'te güzel hizmetler yapmaya çalışıyoruz" diyen Vergili, "Karabük'ü değiştirelim. Hep beraber çalışalım" ifadesini kullandı.

- Gezici Başkanlık Ofisi Uygulaması 

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Gezici Başkanlık Ofisi Uygulaması kapsamında Şirinevler Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. 

Vatandaşlarla sohbet eden Vergili, burada yaptığı konuşmada, Şirinevler'de yeni projeler kazandıracaklarını vurguladı.

Vergili, şunları söyledi:

" Pazar yeri, büyük bir projeyle altını 3 kat inilerek 200-300 araçlık otopark ve üstünün kapalı pazar yeri yapılarak Şirinevler sakinlerine önemli bir ihtiyacını karşılayacak. Yapacağımız katlı otoparkta asansörle hastaneye geçişi de yapılarak vatandaşlara kolaylık sağlayacağız. Her kavşaktan geçiş olacak. Bununla birlikte yeni bir projemiz, Şirinevler hastane girişindeki kavşakta karşıdan karşıya geçen vatandaşlar, geçişi sırasında sorunlar yaşıyor. Bu alan için proje hazırlatıyorum. Yapacağımız proje ile alan tamamen yer altı çarşısı olacak."

 


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Sohbet

  ,

  Yaşam

  ,

  Pazar

  ,

  Proje

  ,

  sosyal