Karabük Belediyesinden kısa kısa

Karabük Belediyesinden kısa kısa
Karabük Belediyesinden kısa kısa
KARABÜK (AA) - Karabük'te yol asfatlama çalışmalarının devam ettiği bildirildi. Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, yaptığı yazılı açıklamada,...

KARABÜK (AA) - Karabük'te yol asfatlama çalışmalarının devam ettiği bildirildi. 

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, yaptığı yazılı açıklamada, kış öncesi çalışmalara hız verdiklerini belirtti. 

Vergili, vatandaşların hayatını kolaylaştıracak çalışmalar yaptıklarını vurgulayarak, şunlar kaydetti:

"Yaz sezonu süresince şehir merkezimize ağırlık vermiştik. Şimdi de şehir merkezimize yakın olan mahallelerde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Asfalt ekibimiz bir taraftan bakım ve yama çalışmaları yaparken diğer taraftan da asfaltlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çalışmalarımızı yolların daha elverişli kullanılabilmesi için aralıksız ve hızlı bir şekilde yapıyoruz. Biz halkımıza verdiğimiz sözleri yerine getirmek için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Halkımız en güzel olana layıktır."

-Şehirlerearası otobüs terminaline doğalgaz verilecek

Karabük Şehirlerearası Otobüs Terminali'nin, ısı ihtiyacını doğalgazdan karşılayacağı belirtildi. 

Belediyeden yapılan açıklamada, kent genelinde hava kirliliğinin gün geçtikçe azaldığı kaydedilerek, çalışmanın en kısa sürede bitirileceği bildirildi.

- Mahalle muhtarlarıyla toplantı

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, Vergili'nin kentte birlik ve beraberlik için çalışmaların sorunsuz devam etmesi amacıyla mahalle muhtarlarıyla bir araya geldiği ifade edildi. 

Açıklamada, toplantıya İl Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman'ın da katıldığı bildirildi.