Karabük Belediyesinden kısa kısa

Karabük Belediyesinden kısa kısa
Karabük Belediyesinden kısa kısa
KARABÜK (AA) - Karabük'te dolmuş duraklarının genişletme çalışmasının devam ettiği bildirildi. Karabük Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada,...

KARABÜK (AA) - Karabük'te dolmuş duraklarının genişletme çalışmasının devam ettiği bildirildi. 

Karabük Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, durakların olduğu bölgede devam eden revizyon çalışmasının kısa sürede bitirileceği belirtildi. 

Vatandaşların en güzel şekilde ulaşım hizmetinden yararlanması için tüm çalışmaların dikkatle yapılacağı ifade edilen açıklamada, kent genelinde sorunların çözümü için büyük bir çaba gösterildiği kaydedildi. 

- Karabük'te kaldırım yenileme çalışması 

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, kaldırım yenileme çalışması yaptıklarını bildirdi.

Vergili, yaptığı yazılı açıklamada, Yüzüncü Yıl, İki Yüz Evler ve Bayır mahallelerinde devam eden çalışmaların en kısa sürede kent genelinde yapılacağını bildirdi. 

Vatandaşların cadde ve sokaklarda sorunsuz şekilde yürümesi için aralıksız çalıştıklarını anlatan Vergili, şunları kaydetti:

"Karabük, her gün gelişen, geliştikçe ihtiyaçları artan bir il. Bu ihtiyaçlara cevap vermek için ara vermeden çalışıyoruz. Şehrimizde vatandaşlarımızın ulaşımlarının emniyetli bir şekilde sağlanması amacıyla kaldırım çalışmalarımıza hız verdik. Su, doğalgaz ve asfalt çalışmalarının bittiği sokaklarımızda, kaldırım çalışmamız başladı. Vatandaşlarımızın güvenli ve daha rahat yürüyebilmeleri sağlama amacındayız."