Karabük Belediyesinden "yatay asansör" hizmeti

Karabük Belediyesinden "yatay asansör" hizmeti
Karabük Belediyesinden "yatay asansör" hizmeti
KARABÜK (AA) - Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Öğlebelli Mahallesi'ndeki yatay asansörün hizmet vermeye başladığını bildirdi. Vergili,...

KARABÜK (AA) - Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Öğlebelli Mahallesi'ndeki yatay asansörün hizmet vermeye başladığını bildirdi. 

Vergili, gazetecilere yaptığı açıklamada, şehrin yüksek ve engebeli mahallerinde, vatandaşların rahat ulaşımını sağlamak adına yapılan yatay asansörün, üstünün kapanmasının ardından hizmet vermeye başladığını söyledi.

Kentin değişik bölgelerine ve mahallelerine yürüyen merdiven, üst geçit ve kule asansör yaptırdıklarını vurgulayan Vergili, şöyle konuştu

"Asansör üstününün kapatmasıyla birlikte hizmet vermeye başladı. Verdiğimiz sözleri yerine getiriyoruz. Şehre yeni projeler kazandıracağız. Asansörün üstünün kapanması iyi oldu. Biz her zaman Karabük her şeyin en iyisine layık bilinciyle çalışmalarımıza aralıksız devam ettik. Karabük cazibe merkezi olması için var gücümüz ve imkanlarımızla çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz."


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Asansör

  ,

  zaman

  ,

  hizmet