Karabük İl Özel İdaresine alınan araçlar tanıtıldı

Karabük İl Özel İdaresine alınan araçlar tanıtıldı
Karabük İl Özel İdaresine alınan araçlar tanıtıldı
KARABÜK (AA) - Karabük İl Özel İdaresine alınan 30 iş makinesi ve araçlar, törenle hizmete alındı. İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri...

KARABÜK (AA) - Karabük İl Özel İdaresine alınan 30 makinesi ve araçlar, törenle hizmete alındı. 

İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü'nün makine şantiyesinde düzenlenen törende konuşan Vali Orhan Alimoğlu, Karabük'te köy sayısının fazla olduğunu belirtti.

Köylere verilen önemi, alınan makinelerle gösterdiklerini aktaran Alimoğlu, "Köylerde üretimin artması için çalışmalıyız. Kentimizde her kurum kendi aralarında uyumla çalışıyor. Buradaki makineler bize emanettir. Kullanışına dikkat etmek gerekir. Bir teşkilat olarak yaptığımız işle vazgeçilmez olmalıyız. Kentimize makineler" diye konuştu.

Türkiye Yol-Yapı-İnşaat İşçileri Sendikası Başkanı Ramazan Ağar da teşkilatlarının yıl boyunca vatandaşa hizmet götürmek için özveriyle çalıştığını söyledi. 

"Karayollarında çalışan arkadaşlarımızı kadroya geçirme mutluluğunu yaşıyoruz" diyen Ağar, "30 Nisan'da Sayın Başbakanımızın da katıldığı törende o işçilerin heyecanını görseydiniz. Oradaki herkes gözyaşlarını tutamadılar" ifadesini kullandı.

AK Parti Karabük milletvekili adayı Osman Kahveci de Türkiye'nin büyüdüğünü ve geliştiğini vurgulayarak, "Önemli olan hizmetin vatandaşa güzel bir şekilde götürülmesidir. İktidarlar ve kurumlar tabi değişecektir. İl Özel İdaremizin bugün geldiği noktada çok önemli gelişmeler oldu. Kaliteli, hızlı ve ekonomik çalışmalar için bir plan dahilinde çalışmalar yapıyoruz. Burada gerekli araçları aldık. Hizmetlerimiz devam edecek" dedi. 

Törene, Karabük Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Samit Tokmak,  İl Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Yıldırım, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun ve işçiler katıldı.