Karabük İl Özel İdaresi'nin çalışmaları

Karabük İl Özel İdaresi'nin çalışmaları
Karabük İl Özel İdaresi'nin çalışmaları
KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, İl Özel İdaresi'nin yaptığı çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi aldı. İl Özel...

KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, İl Özel İdaresi'nin yaptığı çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi aldı. 

İl Özel İdaresi'nde yapılan toplantıda İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun, İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Yıldırım ve meclis üyelerinden çalışmalarla ilgili bilgi alan Kahveci, gazetecilere yaptığı açıklamada, köylerde yapılan çalışmalar, Keltepe Kayak Merkezi, köy yolları, içme suları ve asfaltlama gibi konularda kurumun çalışmalarına devam ettiğini söyledi. 

Elinden geldiği kadar çalışmaları takip etiğini ifade eden Kahveci, şöyle konuştu:

"Projelerin ihale sürecini takip ediyorum. Yaz aylarında kurumun kırsaldaki çalışmaları yoğunluk kazandı. İdaremize kaynak lazım olduğu zaman gerekli yardım yapılıyor. Bu yıl köy yollarının asfaltlanmasıyla ilgili tüm malzemeleri biz üretiyoruz. Bu bize ekonomik ve zaman anlamında çok şey kazandırıyor. Bu sene 100 kilometre yol asfaltlanacak. Köylerimiz de içme suyu ve kanalizasyon konusunda talepler var. Fosseptik ve kanalizasyon bizim önceliklerimizdendir. İl Özel İdare'sinin kaynakları ile Keltepe Kayak Merkezi'nin yapım çalışmaları devam ediyor. Her zaman olduğu gibi biz hizmetlerimize ve çalışmalarımıza devam edeceğiz."