Karabüklüler Sevgi Gecesi etkinliğine doğru

Karabüklüler Sevgi Gecesi etkinliğine doğru
Karabüklüler Sevgi Gecesi etkinliğine doğru
KARABÜK (AA) - Almanya Karabüklüler Platformu tarafından 14 Şubat'da '' Karabüklüler Sevgi Gecesi '' düzenleneceği bildirildi.Platformu Başkanı...

KARABÜK (AA) - Almanya Karabüklüler Platformu tarafından 14 Şubat'da '' Karabüklüler Sevgi Gecesi '' düzenleneceği bildirildi.

Platformu Başkanı Dursun Döngel,  yaptığı yazılı açıklamada, Gelsenkirchen şehrinde düzenlenecek gece için tüm hazırlıkları tamamladıklarını belirtti. 

Karabük sevdalısı insanların ilk kez böyle bir gece düzenlediğini anlatan Döngel, şunları kaydetti:

"AK Parti  Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, gecenin onur konuğu olacak. AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci ve Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Karabük Valisi Orhan Alimoğlu'nun katılacağı geceye kent siyasetinden ve dünyasından katılımlar olacak.  Karabük, Türkiye 'nin en köklü illerindendir. İlimizi en iyi şekilde temsil etme noktasında ciddi bir çalışma başlattık. Şehrimizde her alanda sevindirici gelişmeler yaşanıyor. Bizler de bu güzel gelişmelerin parçası olarak buna katkı sağlamak istedik. Herkesi gecemize bekliyoruz."