Karabük'te asfaltlama çalışması

Karabük'te asfaltlama çalışması
Karabük'te asfaltlama çalışması
KARABÜK (AA) - Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Belen Mahallesi'nde asfaltlama çalışmalarının başladığını bildirdi. Vergili, yaptığı yazılı...

KARABÜK (AA) - Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Belen Mahallesi'nde asfaltlama çalışmalarının başladığını bildirdi. 

Vergili, yaptığı yazılı açıklamada, öncelikle doğalgaz, su ve kanalizasyon hatları çalışmaları nedeniyle bozulan yolların asfaltlandığını belirtti. 

Karabük genelinde çalışmaların belirli bir program dahilinde yürütüldüğünü aktaran Vergili, şunları kaydetti:

"Asfaltlama çalışmaları bundan böyle periyodik olarak devam edecek. Hemşehrilerimize bu güne kadar sabırlı bekleyişinden ötürü teşekkür ediyorum. Bir ilin gelişme sürecinde altyapı çalışmalarının önemi büyüktür. Altyapının yetersiz kaldığı bir il sağlıklı bir kentleşmeden söz etmek mümkün değildir. Bu gelişme ve büyümeyi dikkate alarak altyapı hizmetlerine öncelik veriyoruz. Ayrıca imara yeni açılmış mahallelerin dışında olan ve mahalleye yeni katılan yerlerin asfaltını yapıyoruz. Programa aldığımız yerlerin asfaltlanması için altyapı çalışmalarımızı tamamladık. En kısa sürede yollarımızın asfalt sorunu kalmayacak."