Karabük'te çocuk ve spor parklarında çalışma

Karabük'te çocuk ve spor parklarında çalışma
Karabük'te çocuk ve spor parklarında çalışma
KARABÜK (AA) - Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, çocuk ve spor parklarında yenileme çalışması başlattıklarını bildirdi. Vergili, yaptığı yazılı...

KARABÜK (AA) - Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, çocuk ve spor parklarında yenileme çalışması başlattıklarını bildirdi. 

Vergili, yaptığı yazılı açıklamada, parklarda eskiyen ve çocukların can güvenliğini tehlikeye atan oyun araçlarının kaldırıldığını ve çocuklar için uygun olanların parklara monte edildiğini belirtti.

Yenileme çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Vergili, şunları kaydetti:

"Parklarımızın güzel görünmesi büyük bir öneme sahip. Yeni çocuk parklarının yapımının yanı sıra mevcut parkların da yenilenmesi devam ediyor. Göreve geldiğimiz günden bugüne ilimiz genelinde çocuk parklarının sayısını artırdık. Karabük'e 60'tan fazla çocuk parkı kazandırdık. Oyun parklarını yenilemekteki amacımız oyun alanlarında çocuklarımızın sağlıklı, güvenli bir şekilde yararlanmalarını sağlamak. Çevre düzenlemesi yapılan ve oyun araçları yenilenen parklarda ekiplerimiz, ailelerin ve çocukların güven içinde olması için periyodik olarak kontrol ve bakımlarının yapıyor."


  ETİKETLER:

  çevre

  ,

  spor

  ,

  Belediye

  ,

  Oyun

  ,

  Çocuk