Karabük'te "Görmemek Yürümeye Engel Değildir" Projesi

Karabük'te "Görmemek Yürümeye Engel Değildir" Projesi
Karabük'te "Görmemek Yürümeye Engel Değildir" Projesi
KARABÜK (A) - Karabük Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından hazırlanan "Görmemek Yürümeye Engel Değildir" Projesi...

KARABÜK (A) - Karabük Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından hazırlanan "Görmemek Yürümeye Engel Değildir" Projesi başladı. 

Polis Evi'nde düzenlenen toplantıda konuşan Vali Yardımcısı Erkan Çapar, dezavantajlı gruplar olarak tanımlanan vatandaşlar için Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından çeşitli projelerin geliştirildiğini söyledi. 

Dezavantajlı grupların topluma uyumunun sağlanması için bakanlığın, hazırlanan projeleri finansal olarak desteklediğini ifade eden Çapar, "Bu projemizin de finansal kaynağını bakanlığımızdan sağladık. Dezavantajlı grupları öne alan projeler hazırlayan emniyet mensuplarına teşekkür ediyorum. Projenin ilimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum" dedi. 

İl Emniyet Müdürü Serhat Tezsever de meslek hayatında yaptıkları çalışmaların, genellikle operasyonel olduğunu vurgulayarak, "Biz toplumsal konularda çalışmalar yapmak için çalışıyoruz. Sosyal hizmet projeleri bakımından önemli bir birimimiz. Bir çok konuda projelerimiz var. Bu projemiz sosyal içerik bakımından müthiş bir proje . Görmeyen vatandaşlarımızın hallerini dışarıdan gören insanlar için farkındalık oluşturulacak çalışmalarımız olacak" değerlendirmesinde bulundu.