Karabük'te iki grup arasında sopalı kavga: 13 yaralı

Karabük'te iki grup arasında sopalı kavga: 13 yaralı
Karabük'te iki grup arasında sopalı kavga: 13 yaralı
KARABÜK (AA) - Karabük'te faaliyet gösteren iki inşaat firması yetkilileri ile yakınları arasında çıkan sopalı kavga da 13 kişi yaralandı. Alınan...

KARABÜK (AA) - Karabük'te faaliyet gösteren iki  inşaat firması yetkilileri ile yakınları arasında çıkan sopalı kavga da 13 kişi yaralandı. 

Alınan bilgiye göre, kentte faaliyet gösteren inşaat firması sahipleri Ekrem K. ile Mahmut S. arasında, Yüzüncü Yıl Mahallesi'ndeki bir arsa konusunda anlaşmazlık meydana geldi. Taraflar bu anlaşmazlığı çözüme kavuşturmak için Tüccarlar İş Merkezi'ndeki Mahmut S'nin iş yerinde bir araya geldi. 

Görüşme sırasında  Ekrem K. ve Mahmut S. tartışmaya başladı. Firma sahiplerinin yakınlarının da tartışmaya dahil olmasıyla birlikte kavga büyüdü. Sopaların kullanıldığı kavgada, Ekrem K, Murat K, Behran K, Alparslan K, Hasan K, Mehmet Nuri K, Mehmet K. ve Fatih K. ile Mahmut S. ve Sebahattin S, Cemil S, Celal S ve Feyyaz S. çeşitli yerlerinden yaralandı.  

Sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından kentteki çeşitli hastanelere kaldırılan yaralıların hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi. 

Kavga esnasında camları kırılan iş yerinde polis ekipleri inceleme yaptı.


  ETİKETLER:

  Fatih

  ,

  Arsa

  ,

  İnşaat

  ,

  kavga

  ,

  ,

  firma

  ,

  İnceleme