Karabük'te kısa kısa

Karabük'te kısa kısa
Karabük'te kısa kısa
KARABÜK (AA) - Karabük'te düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 1 kişi göz altına alındı. Alınan bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve...

KARABÜK (AA) - Karabük'te düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 1 kişi göz altına alındı. 

Alınan bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, Safranbolu'da bir ihbar üzerine takibe aldıkları O.K'nin üzerinde 10,17 gram sentetik uyuşturucu ele geçirdi.

Ekipler, şüpheliyi gözaltına aldı. 

- Karabük Belediyesi Meclisi Toplantısı 

Karabük Belediyesi Meclisi Toplantısı yapıldı. 

Belediye Nikah Salonu'nda Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili başkanlığında yapılan toplantıda, Eski Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Burhanettin Uysal'ın isminin Yüzüncü Yıl Mahallesi'ndeki 1003 nolu caddeye verilmesi kabul edildi. 

Toplantı gündem maddelerinin görüşülmesiyle sona erdi. 

- Genel seçime doğru

AK Parti İl Başkanlığı tarafından Fevzi Çakmak,  Yaylacık, Kayabaşı ve Öğlebeli mahallelerinde yürüyüş düzenlendi.

AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, yaptığı konuşmada, yürüyüşlerdeki coşku ve heyecanın seçimlere yansıyacağını söyledi.

Her zaman olduğu Karabük'ten birinci parti olarak çıkacaklarını ifade eden Kahveci, "Aklın yolu bir doğrudur, bu yolda AK Parti'den geçer.  Türkiye AK Parti'yle yürüyor. Yerel yönetimler tarafından bazı mahallelerimiz ihmal ediliyor. Bunun en büyük örneği Öğlebelli Mahallesi. Karabük'teki yatırımlarda hükumetimizin eli var. Kentimizi kalkındırmaya devam edeceğiz" diye konuştu.